Przejdź do menu Przejdź do treści

Szanowni Kandydaci

Każdy student studiów stacjonarnych I stopnia w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach uczęszcza na zajęcia z dwóch języków obcych. Lektoraty mają praktyczny charakter, a ich celem jest wyposażenie studentów w kompetencje językowe potrzebne w przyszłej pracy zawodowej w obszarze szeroko pojętego biznesu, jak również przygotowanie do studiowania w języku obcym m.in. w ramach programu Erasmus+.

Waszym najważniejszym zadaniem jest dokonanie wyboru właściwego poziomu języka angielskiego oraz drugiego języka. Pamiętajcie, by w ankietach deklarować swój obecny poziom, który będzie punktem wyjścia do dalszego kształcenia i rozwijania umiejętności językowych.

Kandydaci na studia stacjonarne dokonują wyboru lektoratów w ramach procesu rekrutacji (ankieta w systemie rekrutacyjnym), natomiast kandydaci na studia niestacjonarne - po zakończeniu procesu rekrutacji (ankieta dołączona do wiadomości o przyjęciu na studia). Na kierunku International Business obowiązuje inna ścieżka kształcenia językowego.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami w zakładkach.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zespół Centrum Języków Obcych

 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3