Rok akademicki 2020/2021

Drodzy Studenci

Witamy w nowym roku akademickim 2020/2021. Zapraszamy do odwiedzania strony Centrum Języków Obcych, która zapewnia dostęp do bieżących informacji.

W związku z przepisami RODO wszelka korespondencja pomiędzy wykładowcami CJO a studentami odbywać się może tylko w ramach poczty UE Katowice. Prosimy o korzystanie z konta w domenie edu.uekat.pl, bo wyłącznie na taki adres CJO i wykładowcy CJO będą przesyłać informacje.

Życzymy udanego roku akademickiego! Do zobaczenia "realnie i wirtualnie"!

Zespół CJO

Plan zajęć dla I roku

Plan znajduje się TUTAJ - zmiany wprowadzane są na bieżąco - należy sprawdzić swój indywidualny plan zajęć językowych 1-2 dni przed pierwszymi zajęciami - w kolumnie KOD ZAJĘĆ pojawi się kod grupy w Google Classroom.

Poziomy grup

Poniższa tabela przedstawia zależność między poziomem deklarowanym w ankiecie rekrutacyjnej a poziomem grupy, do której przydzielony został student. Informacja nie dotyczy kierunku International Business. Prosimy o nieskładanie podań o zmianę grupy/poziomu/języka przed 15 października - szczegółowe zasady podane są TUTAJ.

Poziom początkowy (deklarowany w ankiecie)

Poziom docelowy (egzamin) = Poziom grupy lektoratowej

Poziom zaawansowany B2+/C1C1 w biznesie