Ramowy plan zajęć językowych dla studiów stacjonarnych na semestr zimowy 2020/2021

Poniższy plan to plan ramowy, który nie uwzględnia bieżących zmian (np. zastępstw lub zajęć przełożonych na inny termin).

Aktualne plany zajęć dostępne są wyłącznie w wirtualnej uczelni. Więcej...

Zdalne nauczanie - dołączenie do grupy językowej w Google Classroom

W celu zapisania się do swojej grupy językowej w Google Classroom, proszę sprawdzić swój indywidualny plan lektoratów w Wirtualnej Uczelni, następnie odnaleźć te grupy na poniższym planie ramowym i skopiować KOD DOSTĘPU, z pomocą którego można dołączyć do zajęć.

Studenci kierunku International Business dostaną zaproszenia do swoich grup przed pierwszymi zajęciami.

Plany dostępne po zalogowaniu na konto @edu.uekat.pl.

Ramowy plan dla studentów studiów stacjonarnych

Informacja o zapisach do grup dla studentów powracających na studia

Studenci, którzy wracają na studia po urlopie zdrowotnym, urlopie dziekańskim, powtarzaniu roku/semestru, i w związku z tym nie są zapisani do żadnej grupy językowej, proszeni są o przesłanie maila do sekretariatu CJO i do wiadomości swojego opiekuna w Dziekanacie. W mailu należy podać:

• imię i nazwisko
  • kierunek
  • semestr studiów
  • języki i poziomy realizowane przed przerwą w studiach
  • oraz załączyć zrzut ekranu z Wirtualnej Uczelni zawierający informację o lektoratach (język/poziom) realizowanych przed przerwą w studiach.