Przejdź do menu Przejdź do treści

Poniedziałek

GODZINASALA ASALA CBasenSALA A bis
8.00-9.30

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami lekkoatletycznymi

mgr M. Orczyk  

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr J. Listek

Nauka i doskonalenie technik pływackich  

mgr R. Szymczyk

 Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi 

mgr J. Dudek-Biskup 

9.50-11.20

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

mgr J. Listek   

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr M. Orczyk

Nauka i doskonalenie technik pływackich  

mgr J. Dudek-Biskup

 

11.40-13.10

UETW 

mgr r. Szymczyk

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr J. Dudek-Biskup   

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr M. Orczyk

   

13.30-15.00

 

 

 

   

15.20-16.50

 

AZS koszykówka K

mgr M. Orczyk

 

16.50-18.20

 AZS sporty górskie

mgr E. Bronder

AZS koszykówka M

mgr M. Orczyk

 

 

18.20-19.50

 

 

 

 

19.50-21.20

 

Wtorek

GODZINASALA ASALA CBASENSALA A bis
8.00-9.30

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

mgr E. Bronder

 

Zespołowe Gry Sportowe

dr D. Palica

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr I. Bałtrukiewicz

9.50-11.20

Hatha joga, trening relaksacyjny

dr D. Palica

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr I. Bałtrukiewicz  

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr J. Dudek-Biskup     

 

11.40-13.10

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

mgr I. Bałtrukiewicz  

Zespołowe Gry Sportowe

mgr J. Dudek-Biskup

 

Nauka i doskonalenie technik pływackich

dr A. Zaucha-Zagała      

 

13.30-15.00

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

dr A. Zaucha-Zagała

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr E. Bronder  

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr J. Dudek-Biskup      

 

15.20-16.50

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi  

mgr R. Szymczyk

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr E. Bronder

Nauka i doskonalenie technik pływackich  

mgr B. Brachacka

16.50-18.20

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi   

mgr B. Brachacka

AZS siatkówka M

mgr E. Bronder

Nauka i doskonalenie technik pływackich    

mgr R. Szymczyk

18.20-19.50

AZS Badminton K i M

mgr R. Szymczyk

 

19.50-21.20SILESIANIE

   

Środa

GODZINASALA ASALA CBASENSALA A BIS
8.00-9.30

Zajęcia fitness  

mgr P. Bałtrukiewicz   

Zespołowe Gry Sportowe

mgr M. Orczyk

Nauka i doskonalenie technik pływackich

 mgr B. Brachacka

9.50-11.20

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami lekkoatletycznymi

mgr M. Orczyk

Zespołowe Gry Sportowe

mgr P. Bałtrukiewicz  

UETW

mgr B. Brachacka

 

11.40-13.10

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i ćwiczeniami siłowymi

mgr B. Brachacka  

  

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr M. Orczyk   

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr J. Dudek-Biskup  

13.30-15.00

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi 

mgr J. Dudek-Biskup   

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr E. Bronder 

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr M. orczyk 

15.20-16.50

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

mgr B. Brachacka

Zespołowe Gry Sportowe

mgr J. Dudek-Biskup

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr E. Bronder

 

16.50-18.20

AZS Tenis stołwy K i M

mgr B. Brachacka

AZS piłka ręczna K

mgr E. Bronder

AZS pływanie K i M

mgr J. Dudek-Biskup

18.20-19.50SILESIANIE

AZS piłka ręczna M

mgr E. Bronder

 

19.50-21.20SILESIANIE

 

Czwartek

GODZINASALA ASALA CBASEN   SALA A BIS
8.00-9.30

zajęcia fitness 

mgr I. Bałtrukiewicz

Zespołowe Gry Sportowe

mgr B. Brachacka

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr J. Listek  

 

9.50-11.20

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi   

mgr R. Szymczyk  

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr J. Listek

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr I. Bałtrukiewicz

 

 

11.40-13.10

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi  

mgr J. Listek

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr R. Szymczyk

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr B. Brachacka

13.30-15.00

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi    

mgr B. Brachacka  

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr. J. Listek

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr P. Bałtrukiewicz


 

15.20-16.50

Zajęcia fitness

mgr P. Bałtrukiewicz

Zespołowe Gry Sportowe

dr A. Zaucha-Zagała

Nauka i doskonalenie technik pływackich  

mgr J. Listek

 

16.50-18.20

AZS Sekcja trójboju siłowego

mgr J. Listek

 AZS futsal/piłka nożna

dr A. Zaucha-Zagała

 

18.20-19.50

SILESIANIE

 

19.50-21.20SILESIANIE 

Piątek

GODZINASALA ASALA CBASENSALA A bis
8.00-9.30

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi 

mgr J. Listek 

Zespołowe Gry Sportowe 

dr A. Zaucha-Zagała  

Nauka i doskonalenie technik pływackich

dr D. Palica

9.50-11.20

Hatha joga, trening relaksacyjny  

dr D. Palica  

Zespołowe Gry Sportowe  

mgr P. Bałtrukiewicz

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

dr  A. Zaucha-Zagała 

 

11.40-13.10

Zajęcia fitness

mgr I. Bałtrukiewicz

Zespołowe Gry Sportowe

mgr J. Listek

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr P. Bałtrukiewicz

 

13.30-15.00

Zajęcia fitness

mgr I. Bałtrukiewicz

Zespołowe Gry Sportowe

mgr I. Bałtrukiewicz  

Nauka i doskonalenie technik pływackich 

mgr J. Listek

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi

dr A. Zaucha-Zagała

15.20-16.50

Zajęcia ogólnorozwojowe z nordic walking i elementami siłowymi 

mgr J. Listek 

Zespołowe Gry Sportowe 

mgr I. Bałtrukiewicz

Nauka i doskonalenie technik pływackich

mgr P. Bałtrukiewicz

16.50-18.20

AZS aerobic sportowy

mgr I. Bałtrukiewicz

 

AZS siatkówka K

mgr P. Bałtrukiewicz

 

 

18.20-19.50
19.50-21.20

 

GODZINASALA ASALA CBASENSALA 204
8.00-9.30
9.50-11.20
11.40-13.10
13.30-15.00
15.10-16.40
16.50-18.20
18.20-19.50
19.50-21.20
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca