Plan zajęć semestr zimowy 2017/18

Poniedziałek

GODZINASALA 204SALA CBASEN
8.00-9.30

 mgr J. Stasica

dr G. Karkoszka

dr D. Palica

mgr M. Markiel

9.50-11.20dr D. Palicadr G. Karkoszka

mgr M. Markiel

mgr B. Brachacka

 

11.40-13.10

dr D. Palica

hatha joga, techniki relaksacyjne - fakultet

mgr M. Markiel

mgr K. Szlachta

mgr J. Dudek-Biskup

13.30-15.00

mgr M. Markiel 

mgr K. Szlachta

mgr B. Brachacka

mgr J. Dudek-Biskup

15.00-16.30mgr J. Dudek-Biskup

mgr M. Markiel

mgr E. Bronder

mgr R. Szymczyk

 

 

16.30-18.00

mgr R. Szymczyk

aerobic/ćwiczenia ogólnorozwojowe - fakultet

mgr E. Bronder

AZS Siatkówka M

mgr J. Dudek-Biskup

AZSpływanie

18.00-19.30

mgr K. Szlachta

AZS Koszykówka K

19.30-21.00

mgr K. Szlachta

AZS Koszykówka M

Wtorek

GODZINASALA 204SALA CBASEN
8.00-9.30

 

mgr E. Brondermgr B. Soroka
9.50-11.20mgr E. Bronder

 UETW

 

11.40-13.10

 

mgr T. Bzikot

mgr E. Bronder

mgr J. Dudek-Biskup

13.30-15.00

 mgr J. Dudek-Biskup

mgr E. Bronder

mgr T. Bzikot

15.00-16.30

 

16.30-18.00

 

mgr E. Bronder

AZS sporty górskie

 

 mgr T. Bzikot

fakultet - pracownicy

16.30-17.45

18.00-19.30

 

mgr B. Soroka

AZS siatkówka K

mgr E. Bronder

fakultet - studenci

19.30-21.00

mgr B. Soroka

Erasmus/Paneuropa

Środa

GODZINASALA 204SALA CBASEN
8.00-9.30

mgr T. Bzikot

mgr J. Dudek-Biskup

dr G. Karkoszka

mgr P. Orszulik

9.50-11.20mgr J. Dudek-Biskupdr G. Karkoszka

mgr P. Orszulik

mgr T. Bzikot

11.40-13.10UETWmgr T. Bzikot

mgr B.Soroka

dr D. Palica

13.30-15.00dr G. Karkoszkamgr P. Orszulik

mgr J. Dudek-Biskup

15.00-16.30

mgr R. Szymczyk

mgr P. Orszulik

mgr B. Brachacka

mgr J. Dudek-Biskup

16.30-18.00mgr J. Dudek-Biskup

mgr B. Brachacka

mgr R. Szymczyk
18.00-19.30

mgr E. Bronder

AZS futsal K/piłka ręczna K

mgr J. Dudek-Biskup

AZS pływanie K i M

19.30-21.20

mgr E. Bronder

AZS futsal M

Czwartek

GODZINASALA 204SALA CBASEN
8.00-9.30mgr B. Brachackadr G. Karkoszka

 mgr M. Markiel

mgr K. Szlachta

9.50-11.20mgr M. Markielmgr K. Szlachta

 mgr B. Brachacka

dr G. Karkoszka

11.40-13.10mgr K. Szlachta

 mgr M. Markiel

mgr B. Brachacka

13.30-15.00

 mgr B. Soroka

mgr E. Brondermgr M. Markiel
15.00-16.30

mgr B. Soroka

mgr E. Bronder

16.30-18.00

mgr M. Markiel

AZS piłka ręczna M

mgr E. Bronder
18.00-19.30

 mgr M. Markiel

Erasmus/Parlament


 

19.30-21.00 

Piątek

GODZINASALA 204SALA CBASENSALA 204
8.00-9.30mgr R. Szymczykmgr B. Brachacka

mgr P. Orszulik

dr D. Palica

9.50-11.20

dr D. Palica

mgr B. Brachacka

mgr R. Szymczyk

mgr P. Orszulik

 

 

11.40-13.10mgr K. Szlachtamgr P. Orszulik

mgr R. Szymczyk

dr D. Palica N
13.30-15.00mgr R. Szymczykmgr K. Szlachta

mgr B. Brachacka

15.00-16.30

mgr B. Brachacka

AZS tenis stołowy


mgr R. Szymczyk
16.30-18.00

mgr R. Szymczyk

AZS badminton

mgr B. Brachacka

fakultet studenci

18.00-19.30
19.30-21.00