Wyróżnienia w Dniu Edukacji Narodowej

Na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbywającej się w dniu 14 października 2021 roku JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak wręczyła wyróżnienia następującym pracownikom Katedry Finansów Publicznych:

• dr Piotr Kania otrzymał Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (odznaczenie państwowe),
  • dr Jan Kaczmarzyk otrzymał Medal Komisji Edukacji Narodowej (odznaczenie resortowe),
  • dr Magdalena Jarczok-Guzy otrzymała nagrodę indywidualną JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach trzeciego stopnia za osiągnięcia naukowe i naukowo-badawcze w 2020 roku,
  • mgr Małgorzata Grząba otrzymała nagrodę indywidualną JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach trzeciego stopnia za osiągnięcia naukowe i naukowo-badawcze w 2020 roku.