Pracownicy Katedry organizatorami Dnia z UE w szkole średniej

W piątek 29 marca 2019 roku odbył się w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im E. Abramowskiego w Katowicach, w ramach umowy o współpracy, Dzień z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.

Program Dnia z UE obejmował wykłady o zróżnicowanej tematyce, które zaprezentowali pracownicy naszej Katedry oraz pracownicy zaprzyjaźnionych katedr:

• prof. UE dr hab. Beata Reformat (Katedra Marketingu) - Rozwijanie kompetencji menedżera,

• dr Izabela Sowa (Katedra Badań Konsumpcji - Prawa i obowiązki konsumenta,

• dr Małgorzata Kieżel (Katedra Zarządzania Marketingowego i Turystyki) - Segmentacja rynku a kształtowanie asortymentu przedsiębiorstwa,

• dr Joanna Wiechoczek (Katedra Zarządzania Marketingowego i Turystyki) - Strategia marketingowa przedsiębiorstwa w otoczeniu wielokulturowym.

W wykładach wzięli udział uczniowie wszystkich klas ZSTiO nr 3 wraz z dyrekcją oraz nauczycielami. Cieszyły się one dużym zainteresowaniem, o czym świadczyły m.in. zadawane przez nich pytania oraz aktywne uczestnictwo w dyskusji.

Organizatorem Dnia z UE z ramienia Uczelni był pracownik naszej Katedry dr Joanna Wiechoczek.

Dyrekcji i Nauczycielom oraz Uczniom dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji i galerii zdjęć (których autorami są uczniowie ZSTiO).