Obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Jani

W imieniu Przewodniczącego Komitetu Naukowego Dyscypliny EiF prof. dr hab. Grzegorza Kończaka zapraszamy na obronę doktorską mgr Agnieszki Jani, która odbędzie się w dniu 30 listopada 2022 r. (środa) o godz. 11.30 w Auli prof. L. Żabińskiego s. 434 w budynku A Uniwersytetu.

Promotorem rozprawy jest dr hab. Adam Drobniak, prof. UE, recenzentami: prof. dr hab. Stanisław Korenik (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz dr hab. Aleksandra Nowakowska, prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki).

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece, Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych przy ul. Bogucickiej 5, pok. 7/16.

Streszczenie rozprawy oraz recenzje zamieszczone są na stronie internetowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.