XIII Konferencja Naukowa: „Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Systemowa uwarunkowania innowacji w gospodarce”

Konferencja planowana

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIII Konferencji Naukowej: „Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Systemowe uwarunkowania innowacji w gospodarce”, która odbędzie się 17.09.2021 w formule on-line. Zachęcamy do zapoznania się  z programem konferencji.

Link do wydarzenia meet.google.com/hpw-snbe-erh

Konferencja przeszła

XII Konferencja Naukowa: „Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Systemowe uwarunkowania roli rynku we współczesnej gospodarce” – 20-22.09. 2018 r.

W dniach 20-22.09.2018 r. w Ustroniu odbyła się cykliczna konferencja organizowana przez Zakład Systemów Gospodarczych Katedry Ekonomii. Interdyscyplinarna tematyka konferencji przyciągnęła nie tylko ekonomistów, ale także prawników, politologów, historyków, reprezentujących takie ośrodki naukowe jak: Politechnika Gdańska, Politechnika Opolska, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, Uniwersytet Szczeciński i inne. Wygłoszono 23 referaty, które zainspirowały uczestników do wymiany poglądów naukowych i ożywionej dyskusji.