XIII Konferencja Naukowa: „Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Systemowa uwarunkowania innowacji w gospodarce”

XIV konferencja z cyklu: Systemy gospodarcze i ich ewolucja, pt. Główne wyzwania i kierunki badań – przeszłość, teraźniejszość, przyszłość odbyła się w dniach 21-23.09.2023 r. w Wiśle.

Konferencja przyciągnęła liczne grono badaczy tematyki systemów gospodarczych. Reprezentowali oni takie uczelnie akademickie jak: Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Warszawski.

Ważnym punktem programu konferencji było uhonorowanie wieloletniej pracy naukowej twórcy i organizatora konferencji – prof. dr hab. Stanisława Swadźby, połączone  z premierą księgi pamiątkowej: Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Stan i perspektywy badań.

Systemy gospodarcze i ich ewolucja. Stan i perspektywy badań. Red. nauk. Izabela Ostoj, Jacek Pietrucha. Katowice : Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, 2023. DOI:10.22367/uekat.9788378758501

Szczegółowe informacje o cyklu konferencji są dostępne na stronie internetowej:

www.systemy.ue.katowice.pl