Przejdź do menu Przejdź do treści

Warsztaty "Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości i zastosowania analizy finansowej"

Od roku 2014 Katedra Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej organizuje wykłady i warsztaty z cyklu Konsolidacja w grupach kapitałowych. W związku z rosnącym zainteresowaniem spotkaniami, rozszerzono zarówno zakres tematyczny warsztatów, jak i krąg uczestników. Dlatego w roku 2016 w ramach jesiennych spotkań został zapoczątkowany nowy ich cykl poświęcony Międzynarodowym Standardom Sprawozdawczości, które wychodzą naprzeciw obserwowanym zmianom w raportowaniu danych finansowych i niefinansowych.

Firma BDO nie tylko przyjęła patronat nad corocznymi wiosennymi spotkaniami, ale również podjęła się ich realizacji.  Inicjatorem oraz opiekunem warsztatów jest dr hab. Jolanta Wartini-Twardowska.

Ponieważ przygotowywanie kompleksowych sprawozdań jest procesem złożonym, a kary za nieprzestrzeganie obowiązujących regulacji są surowe, dlatego głównym celem warsztatów jest rozpowszechnianie dobrych praktyk raportowania korporacyjnego,  które przyszli księgowi muszą poznać, aby pomóc organizacji osiągnąć sukces.  

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3