Zapraszamy na wykład eksperta zatytułowany „Wyzwania rynku pracy – jakich błędów unikać szukając pracy?”

Zapraszamy na pierwsze z serii wydarzeń promujących specjalność „Zarządzanie relacjami z klientami”. Wykład zatytułowany „Wyzwania rynku pracy – jakich błędów unikać szukając pracy?” odbędzie się 10 marca 2021 roku o godzinie 17:00 za pośrednictwem platformy Google Meet. Poprowadzi go Angelika Śniegocka – utytułowany menedżer HR, certyfikowany coach International Coaching Community, autorka bestsellerowych poradników na temat budowania kariery zawodowej.

Celem spotkania jest wsparcie studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w świadomym planowaniu swojej drogi zawodowej. Wykład ma charakter otwarty, ale kierowany jest przede wszystkim do studentów studiów I i II stopnia na kierunku Zarzadzanie. Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne, wystarczy skorzystać z poniższego linku:

https://meet.google.com/kyx-svnx-gyr

Gdzie: Google Meet

Kiedy: 10.03.2021, godz. 17:00

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetką naszej prelegentki:

Angelika Śniegocka, absolwentka Wydziału Prawa UŚ, Executive MBA Coventry University, Podyplomowych Studiów Zarządzania Zasobami Ludzkimi UJ, Treningu i Warsztatu Grupowego UW, Szkoły Facylitacji Wszechnicy UJ, Szkoły Negocjacji House of Skills. 

Doceniona jako Top Manager HR w 2010r. w ogólnopolskim konkursie branżowym. Dyrektor personalna w międzynarodowej korporacji.

Autorka bestsellera „Rozmowa kwalifikacyjna – o czym nie wiedzą kandydaci do pracy czyli sekrety rekrutujących”, (4 wydania) „Coaching kariery”. Autorka artykułów w branżowych miesięcznikach „Personel Plus”, „Personel i Zarządzanie”. 

Od 2008 r. certyfikowany coach International Coaching Community. Prowadzi indywidualne procesy coachingu i mentoringu kariery. Pomaga kobietom zmienić pracę na taką, która wykorzystuje ich mocne strony i daje satysfakcję. Dla nich napisała kolejną książkę  „W miłosnym uścisku z pracą. Jak ruszyć z miejsca i odzyskać radość z pracy”. Więcej na stronach https://angelikasniegocka.pl, FB https://www.facebook.com/OdNowaZawodowa, instagram https://www.instagram.com/odnowazawodowa/