Przejdź do menu Przejdź do treści

Zapraszamy na warsztaty „Bezpieczeństwo konsumentów w sieci”

W ramach obchodów Światowego Dnia Praw Konsumenta studenci UEkat mają niepowtarzalną okazję uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach na temat bezpieczeństwa w sieci, które poprowadzą doświadczeni trenerzy z Fundacji LexCultura.

Fundacja LexCultura to niezależna, pozarządowa organizacja konsumencka, która powstała w 2020 r. W ramach swojej działalności statutowej specjalizuje się m.in. w działaniach edukacyjnych poświęconych bezpieczeństwu w sieci oraz korzystaniu z nowych technologii.

Kiedy? Warsztaty odbędą się 14 marca, w godzinach 11:30 - 12:30.

Gdzie? Zarejestrowanych uczestników zapraszamy do sali 5/15 w budynku CNTI 

Kto może uczestniczyć? Oferta warsztatowa jest skierowana wyłącznie do studentów UEkat

Jakie są warunki uczestnictwa? Warsztaty są bezpłatne i może w nich uczestniczyć ograniczona liczba osób. W związku z tym obowiązują zapisy poprzez dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy (decyduje kolejność zgłoszeń). 

UWAGA, jeśli zapisałeś/zapisałaś się na warsztaty, ale nie będziesz mógł/mogła w nich uczestniczyć nie blokuj miejsca innym zainteresowanym osobom! Prześlij informację o swojej rezygnacji na adres katedry.bk@uekat.pl.W ten sposób będziemy mogli zaproponować udział w warsztatach osobie z listy rezerwowej.

Tutaj można się zapisać na warsztaty „Bezpieczeństwo konsumentów w sieci”

Chcesz uczestniczyć w warsztatach?

Wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz od nas informację z potwierdzeniem. W razie wyczerpania puli miejsc poinformujemy Cię, że znalazłeś się na liście rezerwowej. W razie zwonienie się miejsca na warsztatach zaproponujemy uczestnictwo kolejnym osobom z listy rezerwowej.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca