Dni adaptacyjne dla nowych studentów

Chcąc powitać nowe osoby w gronie studentów #UEKatowice zorganizowaliśmy Dni Adaptacyjne. Odbyłysię one w dniach 22-23 września br. w Auli budynku A (III piętro).

Na Dniach Adaptacyjnych, nowi studenci otrzymali najważniejsze informacje związane z zajęciami dotyczącymi języków obcych oraz wychowania fizycznego. Każdy kandydat podpisał wtedy: zobowiązanie studenta, ślubowanie oraz mógł odebrać legitymację studencką.

Istniała także możliwość wykupienia ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków oferowanego przez Ergo Hestia: koszt ubezpieczenia to 75 zł lub 110 zł na rok.

Odbyły się również wykłady dedykowane dyscyplinom, które przeprowadzili: dr hab. Magdalena Jaciow, prof. UE, dr Łukasz Szewczyk, dr hab. Jan Kozak, prof. UE, dr Bartłomiej Gabryś.

Dziękujemy za obecność!