Student UE Katowice na Mistrzostwach Świata i Europy

Michał Tomaszowski, student kierunku International Business, bierze udział w Mistrzostwach Świata i Europy. Aktualnie jest On po pierwszych zawodach "Oceanman World Final Championships", które miały miejsce w Phuket w Tajlandii. Podczas wydarzenia Student IB wywalczył srebro z tytułem V-ce Mistrza Świata w kategorii wiekowej 20-29 oraz 5. miejsce Open. Ponad półtora tysiąca osób z 72 krajów rywalizowało podczas zawodów w Tajlandzkich wodach.

"Dziękuję Wam, jeszcze raz za udzielone wsparcie, bez was marzenia i cele nie miałyby żadnych szans na realizacje. Już za niecałe 2 miesiące kolejna ważna impreza - Mistrzostwa Europy w Pływaniu Lodowym. Nie zwalniamy tempa, zmieniamy tylko klimat z ciepłego na lodowy" - podsumował swoje zawody Michał.

Przed Michałem Tomaszowskim kolejne Mistrzostwa:

• Mistrzostwa Europy w Pływaniu Lodowym, które odbędą się w Oradea w Rumunii,
  • Zimowe Mistrzostwa Świata w Pływaniu, które będą miały miejsce w Tallinn w Estonii.