Śląska Szkoła Języków Biznesu

Śląska Szkoła Języków Biznesu oferuje kursy języka biznesu i międzynarodowe egzaminy językowe, które oprócz renomowanych i rozpoznawanych na całym świecie certyfikatów, dają słuchaczom możliwość dalszego rozwijania kompetencji językowych i umiejętności komunikacyjnych.

Szkoła ma w swojej ofercie następujące egzaminy: 

Oprócz uczestnictwa w kursach egzaminacyjnych, istnieje również możliwość uczęszczania na kursy ogólne i specjalistyczne języka angielskiego, chińskiego, francuskiegohiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz włoskiego.

Dla studentów studiów doktoranckich UE w Katowicach Szkoła oferuje 28-godzinny kurs, którego program obejmuje zagadnienia i umiejętności wymagane w ramach doktorskiego egzaminu językowego.

Aktualności

Informujemy uprzejmie, że w związku ze zmianami organizacyjnymi w ŚSzJB prace związane z rokiem akademickim 2017/18 rozpoczną się po 20.09.2017. [Więcej]


Medal dla naszej słuchaczki

Medal dla naszej słuchaczki

Ewelina Kalinowska odebrała pamiątkowy medalion za osiągnięcie doskonałego wyniku z egzaminu LCCI IQ English for Business na uroczystej gali pod patronatem ambasadora Wielkiej Brytanii w Polsce. Gratulujemy! [Więcej]