Zaproszenie do Filharmonii - 17 stycznia godz. 17:00

Zapraszamy słuchaczy na kolejny koncert z cyklu "Młoda Filharmonia z baletem", który odbędzie się 17 stycznia o godz. 17:00 w Filharmonii Śląskiej w Katowicach przy ul. Sokolskiej 2.

Bilety w promocyjnej cenie 15 zł do nabycia przed wykładem w czwartek 10 stycznia. Dla słuchaczy UETW mamy 15 biletów.

Wystąpią:

• Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej
  • Joanna Natalia Ślusarczyk - dyrygent
  • Tancerze z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu
  • Regina Gowarzewska - prowadzenie

W programie:

• Piotr Czajkowski - Suita z baletu Dziadek do orzechów op. 71a
  • Antonín Dvořák - Uwertura koncertowa Karnawał op. 92
  • Maurice Ravel - Alborada del gracioso
  • Ludomir Różycki - Polonez uroczysty

Wykonawcy: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej Joanna Natalia Ślusarczyk - dyrygent Tancerze z Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu Regina Gowarzewska - prowadzenie Program: Piotr Czajkowski - Suita z baletu Dziadek do orzechów op. 71a Antonín Dvořák - Uwertura koncertowa Karnawał op. 92 Maurice Ravel - Alborada del gracioso Ludomir Różycki - Polonez uroczysty Koncert współorganizowany i współfinansowany w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Dyrygent – rezydent”

Zapraszamy do udziału