Programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży

EUD i AME

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) i Akademia Młodego Ekonomisty (AME) to projekty ogólnopolskie, prowadzone przez naszą Uczelnię we współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Programy działają w systemie semestralnym. Semestr zajęć obejmuje 6 spotkań. Każde z nich trwa 90 minut i obejmuje wykład, zajęcia praktyczne oraz dyskusję. Zajęcia mają charakter interaktywny i prowadzone są w formule edutainment (nauki przez zabawę).

Terminy spotkań: marzec – maj 2019 roku (4 i 18 marca, 1 i 15 kwietnia, 6 i 20 maja).

Pierwsze zajęcia odbędą się 4 marca 2019.

Równolegle do wykładów dla dzieci odbywają się zajęcia dla ich rodziców.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godz. 18:00 - 19:30 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach (ul. Bogucicka 3a).

Program EUD został uznany w głosowaniu rodziców za najbardziej rozwojową śląską inicjatywę dla dzieci do 14 lat w kategorii Logika zdobywając nagrodę Słoneczniki 2017. Więcej

ELiT

Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT) jest programem autorskim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zajęcia dla ELIT rozpoczynamy 4 marca o godzinie 17:30 w auli CNTI.

Terminy kolejnych spotkań można znaleźć na stronie ue.katowice.pl/elit.

Udział w programach jest bezpłatny, zapisy odbywają się dwa razy w roku - na semestr zimowy oraz letni.

Rejestracja na semestr letni trwa do 5 marca br. Zapraszamy do zapisów::