Programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży

EUD i AME

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy (EUD) i Akademia Młodego Ekonomisty (AME) to projekty ogólnopolskie, prowadzone przez naszą Uczelnię we współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Programy działają w systemie semestralnym. Semestr zajęć obejmuje 6 spotkań. Każde z nich trwa 90 minut i obejmuje wykład, zajęcia praktyczne oraz dyskusję. Zajęcia mają charakter interaktywny i prowadzone są w formule edutainment (nauki przez zabawę).

Program EUD został uznany w głosowaniu rodziców za najbardziej rozwojową śląską inicjatywę dla dzieci do 14 lat w kategorii Logika zdobywając nagrodę Słoneczniki w 2017 roku oraz 2023 roku. Więcej

REKRUTACJA do programu EUD

Zapisy na letnią edycję programu 2023/2024 potrwają od 15 lutego 2024 do 29 lutego 2024 - zachęcamy do rejestracji!

Szczegóły dotyczące programu znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

www.uniwersytet-dzieciecy.pl

Zapraszamy do zapisów,  liczba miejsc ograniczona!

ELiT

Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT) jest programem autorskim Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zajęcia dla ELiT w semestrze zimowym w roku akademickim 2023/2024 rozpoczynamy dnia 2 października 2023 r.

Rekrutacja trwa od 7 lutego 2024 r. do 26 lutego 2024 r.

Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na stronie ue.katowice.pl/elit.

Udział w programach jest bezpłatny, zapisy odbywają się dwa razy w roku - na semestr zimowy oraz letni.

REKRUTACJA do programu ELiT

Aktualnie trwają zapisy na letnią edycję programu w roku akademickim 2023/2024

Zachęcamy do wypełnienia  formularza zgłoszeniowego .