XII Europejski Kongres Gospodarczy i European Tech and Start-up Days we wrześniu 2020 r.

XII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 2-4 września br., równocześnie European Tech and Start-up Days, które od pięciu lat towarzyszą największej imprezie gospodarczej Europy Centralnej, zaplanowano na 3-4 września 2020 r.


Obrazek przedstawia logi Europejskiego Kongresu Gospodarczego na granatowym tle.
Źródło: eecpoland.eu

 

Ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemia oraz wejście w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia RP z dnia 13 marca br. w sprawie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego, uniemożliwiają bezpieczne i odpowiedzialne przygotowanie oraz organizację Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i European Tech and Start-up Days w II kwartale 2020 r.

Sytuacja, w jakiej znalazł się świat, będzie z pewnością jednym z tematów omawianych podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2020. W chwili obecnej nadal trudno przewidzieć rozwój i konsekwencje pandemii koronawirusa. Wierzymy, że w dniach 2-4 września br., dwunasta edycja największego spotkania biznesowego w tej części Europy będzie mogła odbyć się w dotychczasowej formule.

W ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2020 odbędą się także: Projekt EEC – Liderzy Przyszłości, Gale finałowe konkursów Top Inwestycje Komunalne, Inwestor bez granic oraz Start-up Challenge.

Więcej informacji