IX Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Zapraszamy do wzięcia udziału w IX edycji Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 16-18 października 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest organizacją wspierającą wydarzenie.


IX Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. Wydarzenie to jest już na stałe zapisane jest w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych.

W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Osiem ubiegłych edycji zgromadziło liczne grono przedstawicieli świata biznesu, nauki, polityki i środowisk gospodarczych, którzy dyskutowali o szansach i barierach stojących przed mikro, małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Uczestnikami kongresu są przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji naukowo-badawczych, parlamentarzyści, władze rządowe i innych. W Kongresie uczestniczą również przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji naukowo-badawczych, parlamentarzyści, władze rządowe i innych. W tym roku dialog pomiędzy uczestnikami MŚP przebiegać będzie pod hasłem: "Nauka–Biznes–Samorząd. RAZEM DLA GOSPODARKI".

Więcej informacji: ekmsp.eu