5. urodziny CINiB-y

2 października (poniedziałek) 2017 r. o godz. 11:00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbyły się obchody 5. urodzin wspólnej książnicy Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W programie uroczystości przewidziano wiele atrakcji, m.in.: quizy z nagrodami, zwiedzanie biblioteki, wręczenie nagród laureatom konkursów: "#LubięCinibę" i "Zostań bibliotekarzem w CINiB-ie na jeden dzień", warsztaty pt. "Joga z książką", a także poczęstunek urodzinowym tortem.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

Program:

• 11:00
    powitanie gości; rozstrzygnięcia konkursów i wręczenie nagród laureatom; poczęstunek
  • 12:00
    warsztaty „Joga z książką” – zapraszamy wszystkich zainteresowanych na poziom 1 (prosimy zabrać ze sobą maty do ćwiczeń)
  • Zwiedzanie biblioteki w Holu Głównym, w następujących godzinach: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00.

Więcej informacji:
www.ciniba.edu.pl