AMP w snowboardzie z udziałem naszych studentów

Niespełna trzystu zawodników z 35 uczelni znalazło się na wstępnych listach startowych Akademickich Mistrzostw Polski w snowboardzie. Impreza rozpocznie się w piątek 2 marca w stacji narciarskiej Wisła-Skolnity. Wystartują także studenci UE Katowice!

Snowboardziści o medale AMP rywalizować będą w piątek w slalomie gigancie. Z kolei dzień później zaplanowana jest rywalizacja o Puchar AZS w Banked Slalomie. Na liście startowej są również studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowciach.

Do tej pory zakończyła się rywalizacja w Akademickich Mistrzostwach Polski w szachach oraz futsalu. Zaraz po snowboardzistach do rywalizacji przystąpią narciarze, którzy od poniedziałku w Zakopanem będą walczyć o medale w slalomie i slalomie gigancie.

Trzymamy kciuki!