"Kevin sam w domu" na UE Katowice!

W tym roku nie musicie czekać do Wigilii - 6 grudnia z okazji Mikołajek zamienimy Aulę CNTI w salę kinową i specjalnie dla naszych studentów wyświetlimy kultowy film "Kevin sam w domu"! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z rezerwacją biletów.

6 grudnia w Auli CNTI specjalnie dla studentów wyświetlony zostanie kultowy film "Kevin sam w domu" w reżyserii Chrisa Columbusa.

Jest to pierwsza tego typu inicjatywa związana z prelekcją filmową w Auli naszego Uniwersytetu. W przyszłości planowane jest organizowanie regularnych spotkań filmowych połączonych z dyskusją na tematy ekonomiczne.

Wstęp na seans filmowy jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc ograniczona (prosimy o dokonanie rezerwacji, obowiązuje kolejność zgłoszeń)!

Zarezerwuj bilet na seans

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Współorganizatorem wydarzenia jest Parlament Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.