Konkurs "Modelowanie Rynku Energii"

Studenci naszej uczelni zostali zaproszeni do wzięcia udziału w III edycji Konkursu Grupy Enea. Na najlepszy duet czeka Nagroda Prezesa Enei - kilkudniowy kurs na Uniwersytecie Stanforda!

Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć duet oraz do 16 marca 2018 r. wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej Grupy Enea. Wybierając jedno z trzech zadań należy pamiętać, aby wstępne rozwiązanie cechowało się kreatywnością. Autorzy 10 najlepszych prac wyjadą na 5-dniowy boot camp w Kozienicach. Laureaci będą mieli szansę, aby udoskonalić swoje prace, wezmą udział w warsztatach, a także będą mogli zwiedzić jedną z największych elektrowni na świecie.

Nagrody jakie można zdobyć to:

• I MIEJSCE - Nagroda Prezesa Enei - kilkudniowy kurs na Uniwersytecie Stanforda
  • II MIEJSCE - 3000 zł
  • III MIEJSCE - 1500 zł