Mosty Ekonomiczne 2018

Ciekawi Cię jak wygląda życie studenckie na innych uczelniach? Przekonaj się z nami, jak to jest studiować na innych uczelniach Po raz kolejny zapraszamy do udziału w Mostach Ekonomicznych!

Mosty Ekonomiczne to 4-dniowa wymiana studencka między uczelniami ekonomicznymi w Polsce, podczas której uczestnicy mają szansę poznać studentów z innych miast, ich samorządy, klimat uczelni i całego miasta. Warsztaty, szkolenia, zwiedzanie ciekawych miejsc i poznanie nocnego życia innego miasta to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Zastanawiacie się ile taka przygoda kosztuje? Otóż poza ceną biletu kolejowego, wyjazd jest całkowicie za darmo! Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie oraz wszystkie atrakcje na miejscu

Harmonogram Mostów Ekonomicznych 2018:

• Wrocław – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – 4 - 7 marca
  • Warszawa – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie – 8 - 11 marca
  • Poznań – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – 12 - 15 marca
  • Katowice – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – 15 - 18 marca
  • Kraków – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – 21 - 24 marca

A jak odbyła się rekrutacja?

• I etap, to formularz rekrutacyjny, który był dostępny do 14 stycznia. Formularz można było wypełnić w wersji elektronicznej. Przy ocenie liczyła się Wasza kreatywność i pomysłowość!

• II etap, to osobiste spotkanie z przedstawicielami Parlamentu. Przyjdź żebyśmy mogli Cię lepiej poznać. Z pewnością udowodnisz nam, że to właśnie Ty powinieneś reprezentować nasze miasto na innych ekonomicznych uczelniach. Zaproszenie z konkretną datą i godziną zostanie przekazane drogą mailową bądź telefoniczną.

Szczegóły na stronie wydarzenia na FB.