Nasz student laureatem konkursu z dziedziny finansów

Miło nam poinformować, że student Maciej Szołtysek, członek Koła Naukowego Inżynierii Finansowej KNIF działającego przy Katedrze Bankowości i Rynków Finansowych znalazł się w gronie laureatów konkursu pt.: "Instrumenty pochodne" organizowanego w ramach EDWARD ALTMAN LECTURE SERIES oraz I edycji WARSAW CONFERENCE IN FINANCE 2018 na SGH w Warszawie.

W ramach działalności Koła Naukowego Inżynierii Finansowej KNIF, Maciej Szołtysek, przygotował artykuł pt.: "ZNACZENIE INSTRUMENTÓW POCHODNYCH DLA RYNKU FINANSOWEGO ORAZ STABILNOŚCI FINANSOWEJ"

Przygotował on także esej pt.: "NOWE TECHNOLOGIE W FINANSACH – SZANSA CZY ZAGROŻENIE?"
i zgłosił się na tegoroczną edycję Akademii EFC 2018. W wyniku zakończenia procesu rekrutacji został zaproszony do Sopotu na spotkanie Akademii EFC w dniach 17-20 czerwca 2018 r.

Opiekunem Koła Naukowego Inżynierii Finansowej jest dr Bożena Frączek.