Rekrutacja na projekt DukeNet Markstrat we Francji

Koło naukowe AwarNet Club serdecznie zaprasza na międzynarodowy projekt Markstrat, którego następna edycja odbędzie się w dniach od 9 do 13 maja 2016 r. w Annecy we Francji.

Uczestnicy projektu będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z dziedziny marketingu i zarządzania, współpracując w międzynarodowych zespołach. Dodatkowo studenci zostaną uhonorowani certyfikatami (zgodnie ze zdobytymi miejscami) oraz 3 punktami ECTS. Relację z poprzednich edycji znajdziecie na stronie koła AwarNet Club, zapraszamy do zapoznania się z nimi! Poniżej formularz zgłoszeniowy z większa ilością szczegółów, do którego należy dołączyć krótki list motywacyjny w języku angielskim i wysłać na adres: awarenetclub@gmail.com.

Rekrutacja trwa do 5 kwietnia br., a liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy!