Rekrutacja na projekt Markstrat w Finlandii

Koło naukowe AwareNet Club serdecznie zaprasza na międzynarodowy projekt Markstrat, którego następna edycja odbędzie się w Seinäjoki w Finlandii w dniach 28 stycznia - 1 lutego 2019 r.

Uczestnicy projektu będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z dziedziny marketingu i zarządzania, współpracując w międzynarodowych zespołach.

Konferencja Markstrat to przedsięwzięcie organizowane dla uczelni wyższych należących do sieci DUKENET. Uczestnicy projektu biorą udział w grze biznesowej, w trakcie której mają możliwość nie tylko zgłębiać w praktyce tajniki działalności marketingowej firm ale także pracować w międzynarodowych zespołach i tym samym przełamywać problemy wynikające ze stereotypów i różnic kulturowych między reprezentantami różnych krajów europejskich.

Dla studentów International Business dofinansowanie do wyjazdu!

Zapisy i szczegóły pod linkiem