SKN Matrioszka zaprasza

SKN Matrioszka działające przy Centrum Języków Obcych UE Katowice zaprasza do udziału w zajęciach, które podobnie jak w latach ubiegłych odbywać się będą i w tym roku akademickim.

Celem spotkań jest doskonalenie warsztatu językowego i rozwijanie zainteresowań krajami rosyjskojęzycznymi ich kulturą, sztuką i uwarunkowaniami ekonomicznymi. Członkowie Koła pod opieką opiekuna językowego i kadry dydaktyczno-naukowej naszej Uczelni mogą pisać artykuły i przygotowywać się do wystąpień na studenckiej konferencji naukowej (pierwszy planowany wyjazd to wiosna 2019), a także do udziału olimpiadzie z języka rosyjskiego.

W bieżącym roku akademickim planowany jest też wyjazd do Sankt-Peresburga na językowe kursy (lato 2019). Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub osobisty mgr Bożena Kopoczyńska - opiekun Koła.

Na dobry początek roku akademickiego pragniemy podzielić się fotorelacją z naszego ostatniego wyjazdu na letnie kursy językowe do Kaliningradu Rosja

Więcej informacji: facebook.com/skn.matrioszka