Studenci wyróżnieni na Gali Logistyki, Transportu i Produkcji

4 grudnia podczas 17. Gali Logistyki, Transportu i Produkcji po raz pierwszy wręczono wyróżnienia w nowej kategorii Supply Chain Young Designer, obejmującej projekty opracowane przez najzdolniejszych studentów kierunków i specjalności logistycznych w Polsce. Bardzo miło nam poinformować, że współautorami dwóch wyróżnionych projektów byli studenci naszego uniwersytetu: Sylwia Brączek, Marek Bulwicki, Karolina Salamon oraz Kinga Skrzyszowska.

4 grudnia w Warszawie odbyła się 17. Gala Logistyki, Transportu i Produkcji – największe tego rodzaju wydarzenie w Polsce, stanowiące finał prestiżowych programów i konkursów organizowanych przez Wydawnictwo Eurologistics oraz Data Group Consulting. W bieżącym roku po raz pierwszy wręczono wyróżnienia w nowej kategorii Supply Chain Young Designer, obejmującej projekty opracowane przez najzdolniejszych studentów kierunków i specjalności logistycznych w Polsce.

Bardzo miło nam poinformować, że współautorami dwóch wyróżnionych projektów byli studenci naszego uniwersytetu: Sylwia Brączek (WE), Marek Bulwicki (WZ), Karolina Salamon (WZ) oraz Kinga Skrzyszowska (WE).

Wyróżnione projekty powstały w ramach ogólnopolskiego programu doskonalenia kompetencji logistycznych TopYoung100, prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W programie biorą udział studenci logistyki z 17 polskich uczelni.

Tematyka i autorzy projektów (w kolejności alfabetycznej)

Analiza decyzyjna – wybór sposobu kompletacji towarów ponadgabarytowych w Europejskim Centrum Logistyki ILS

• Bartosz Gryko (lider) – Politechnika Białostocka
  • Olga Borowska – Politechnika Poznańska
  • Karolina Wądołowska – Politechnika Białostocka
  • Opiekun projektu – Patryk Cichewicz, przedstawiciel przedsiębiorstwa ILS

Kompleksowy kalkulator kosztów transportu drogowego dla firmy CIECH SA

• Karolina Salamon (lider) – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Marek Bulwicki – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Mariusz Karwas – Wojskowa Akademia Techniczna
  • Paweł Kwiatkowski – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Kamil Pogorzelski – Politechnika Białostocka
  • Opiekun projektu – Dariusz Minda, przedstawiciel przedsiębiorstwa Ciech

Udoskonalenie modelu produkcji i dystrybucji materiałów opakowaniowych POSM dla sieci dyskontowych – projekt dla firmy Procter & Gamble

• Anna Świątek (lider) – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Sylwia Brączek – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Kinga Skrzyszowska – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Szymon Subkowski – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Opiekun projektu - Paweł Sikora, przedstawiciel przedsiębiorstwa Procter and Gamble Polska

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym studentom i życzymy sukcesów przy kolejnych projektach powstających w programie TopYoung100!

Więcej informacji:

facebook.com/topyoung100/