Sukces Naukowego Koła Logistyki DIALOG

Podczas XII Forum Młodej Logistyki, które odbyło się w dniach 7-8 marca w Warszawie, zespół NKL DIALOG zdobył drugą nagrodę za referat oraz pierwszą za rozwiązanie case study firmy Unilever.

W dniach 7-8 marca przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Naukowego Koła Logistyki DIALOG uczestniczyli w XII Forum Młodej Logistyki, które odbyło się w murach Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej.

Zakwalifikowani do udziału z referatem członkowie NKL DIALOG: Estera Kowacka, Damian Popek i Jakub Knauer, zaprezentowali i obronili temat: "Łańcuch dostaw w systemie VMI. Czynniki i warunki opłacalności rozwiązania".

Kapituła FML, w skład której wchodzili przedstawiciele firm branży TSL, przyznała zespołowi drugą nagrodę. Jakub Knauer został ponadto indywidualnie wyróżniony przez członka Kapituły, reprezentanta DB Schenker.

Podczas drugiego dnia konferencji, członkowie NKL DIALOG w składzie: Estera Kowacka, Katarzyna Wróbel, Damian Popek, Tomasz Opiekulski i Jakub Knauer, uczestniczyli w warsztatach firmy Unilever: "Start sezonu lodowego - zapewnienie dostępności przy minimalizacji kosztów". Za rozwiązanie case study przyznana została im pierwsza nagroda.

Serdecznie dziękujemy organizatorom FML - Studenckiemu Kołu Logistyki Stosowanej, działającemu na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy na strony NKL DIALOG:
www.facebook.com/NKLDialog oraz www.nkl.ue.katowice.pl