Szkolenie pt. "Sztuka udanych negocjacji" za nami

We wtorek 16 stycznia 2018 r. odbyło się szkolenie pt. "Sztuka udanych negocjacji", które zostało zorganizowane przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szkolenie poprowadziły przedstawicielki firmy Veo Worldwide Services.

Negocjacje są nieodłącznym elementem wszędzie tam, gdzie spotkamy się z odmiennymi postawami – w codziennym życiu, w biznesie, w organizacjach – negocjujemy i forsujemy swoje stanowiska w różnych kwestiach. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzieli się w jaki sposób osiągać swoje cele. W szczególności mieli możliwość:

1. Zrozumienia podstaw skutecznych negocjacji oraz sposobu, w jaki można osiągać własne cele;
  2. Zdobycia praktycznych umiejętności negocjacyjnych;
  3. Poznania metod radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i obrony przed manipulacjami w negocjacjach.

Serdecznie dziękujemy przedstawicielkom firmy Veo Worldwide Services, a także uczestnikom zajęć za tak liczny i aktywny udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są: