Warsztaty biznesowe w Sankt-Petersburgu

SKN Matrioszka przy współpracy z prestiżowym Uniwersytetem rosyjskim organizuje wyjazd do Petersburga. Planowany czas warsztatów to 18-28 kwietnia 2019 r.

W programie wyjazdu między innymi: 6 wykładów biznesowych w języku angielskim, gry biznesowe, wycieczka do rosyjskiego browaru, wycieczki po mieście (Ermitaż, Isakowski sobór) i wyjazdy za miasto do rezydencji Piotra I. Warsztaty zakończone będą certyfikatem (2 pkt ECTS).

Cena: 100 euro za program i 100 euro za noclegi (10 euro/10 nocy/osoba). Zakwaterowanie w historycznym centrum miasta w akademiku, w pokojach 2-osobowych. Wykłady odbywać się będą na miejscu. W wyjeździe mogą wziąć udział studenci i doktoranci naszej Uczelni (z ważną legitymacją i paszportem).

Szczegółowe informacje i zapisy - opiekun Koła mgr Bożena Kopoczyńska bozena.kopoczynska@ue.katowice.pl.