Warsztaty komunikacji damsko-męskiej

KZA Gaudeamus zaprasza studentów do udziału w bezpłatnych warsztatach psychologicznych "Halo Wenus! Halo Mars!" dotyczących komunikacji damsko-męskiej.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w skuteczny sposób rozwiązywać problemy w komunikacji damsko-męskiej oraz jak radzić sobie z uczuciami własnymi i drugiej osoby tak aby zachować spokój i opanowanie podczas prowadzenia rozmów.

Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się również o zasadach jasnego porozumiewania się oraz sposobach unikania konfliktów w relacjach.

Warsztaty poprowadzi Angelika Kaźmierczak – psycholog, logopeda, trener.

Warsztaty odbędą się 7 grudnia 2017 o godzinie 17:30 na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Informacja o dokładnym miejscu zostanie przesłana osobom, które dokonają zapisu przez formularz znajdujący się na stronie.

Zapisz się już dziś i poznaj tajniki komunikacji!