Wizyta studyjna w Porcie Gdańsk

Zapraszamy studentów czterech ostatnich semestrów studiów stacjonarnych I stopnia na kierunku Logistyka (Wydział Zarządzania) do udziału w formach wsparcia w celu podniesienia kompetencji w ramach projektu "Power - Kompetencje".

Wizyty studyjne to wyjazdy do potencjalnych pracodawców z noclegiem i wyżywieniem. Pozwolą one poszerzyć horyzonty, a także umożliwią obserwację przyszłych pracodawców. Poznasz funkcjonowanie firm z różnych perspektyw.

Tym razem zapraszamy na wizytę studyjną w Porcie Gdańskim w tym Terminalu kontenerowym DCT Gdańsk S.A.

Port Gdańsk jest największym polskim portem morskim. Od lat znajduje się w czołówce portów bałtyckich pod względem przeładunków. Dzięki dynamicznemu rozwojowi głębokowodnego terminalu kontenerowego, osiągnął drugą pozycję w obrocie kontenerowym na Bałtyku oraz uzyskał status hubu, do którego zawijają statki oceaniczne. Port Gdańsk jest portem uniwersalnym oferującym obsługę ładunków przez nowoczesne terminale masowe i drobnicowe, w tym ro-ro.

DCT Gdańsk S.A. jest największym terminal kontenerowym w Polsce.

Olbrzymie zdolności przeładunkowe terminalu kontenerowego sięgają 1,5 miliona TEU. Terminal został utworzony, by na Morzu Bałtyckim przyjmować głębokowodne, transoceaniczne kontenerowce.

Zachęcamy do obejrzenia:

Uwaga! Zapewniamy transport, wyżywienie i nocleg na czas wizyty studyjnej.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WIZYTĄ STUDYJNĄ :

Krok 1. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy. BRAK WOLNYCH MIEJSC

Krok 2. Dostarcz przed wyjazdem komplet dokumentów do Biura Współpracy z Gospodarką
i Absolwentami
(RWG)

Komplet dokumentów do pobrania:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie
  2. Karta uczestnika projektu