Wykład realizowany w ramach projektu Power-Kompetencje

Zapraszamy na wykład eksperta zewnętrznego dra inż. Jacka Stelmacha, pt. "Praktyczne zastosowanie wybranych nieparametrycznych metod statystycznych w procesach szarżowych", realizowany w ramach projektu Power-Kompetencje.

19 grudnia 2018 r. w godzinach 15:30–17:00 w sali 333A, w ramach realizacji Projektu POWER 2014-2020 "Blisko - Międzynarodowo - Przez całe życie. Kompleksowy program zrównoważonego rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, odbędzie się wykład eksperta zewnętrznego pt. "Praktyczne zastosowanie wybranych nieparametrycznych metod statystycznych w procesach szarżowych", który poprowadzi dr inż. Jacek Stelmach, Wiceprezes Zarządu w Firmie Polwax Sp. z o.o.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do studentów I stopnia na Wydziale Zarządzania studiów kierunku Analityka Gospodarcza czterech ostatnich semestrów (III, IV, V, VI sem.).