Zbadaj.to i zdobądź zawód przyszłości

Rusza IX edycja konkursu dla studentów zbadaj.to. Szukasz możliwości rozwoju oraz chcesz zdobyć potrzebne Ci kompetencje zawodowe? Sprawdź jaki może być Twój zawód przyszłości i zgłoś swoje uczestnictwo do 25 kwietnia.

Konkurs przeznaczony jest dla studentów uczelni wyższych, dowolnego kierunku w przedziale wiekowym 20-25 lat. Zgłoszenie należy wysłać do 25 kwietnia wypełniając formularz.

Po wysłaniu zgłoszenia, w mailu otrzymasz zadanie konkursowe dotyczące sposobu korzystania z Internetu, którego rozwiązanie należy przesłać do 7 maja.

Główne nagrody to:

• atrakcyjne, płatne staże/programy menadżerskie,
  • udział w Kongresie Badaczy,
  • szkolenia od PTBRiO.

Jednak aż 20 autorów najlepszych prac, będzie miało szansę wziąć udział w Boot Campie (24-26 czerwca) – czyli trzydniowych warsztatach badawczo-strategicznych, gdzie poznają mentorów, prelegentów oraz przedstawicieli Partnera Merytorycznego – Orange. Dla najlepszych uczestników Boot Campu przygotowano udział w Kongresie Badaczy, szkolenia Consumer Intelligence oraz gwarantowane płatne staże/programy mentorskie. Każdy z uczestników konkursu dostanie certyfikat uczestnictwa oraz będzie członkiem grupy rekrutacyjnej w przyszłości.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www oraz na Facebooku.