Zwycięstwo w Drużynowych Mistrzostwach Polski w pływaniu

W dniach 11-13 maja 2018 r. studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach reprezentowali uczelnię w III Integracyjnych Mistrzostwach Polski AZS w pływaniu. Wywalczyli oni I miejsce i tytuł Drużynowych Mistrzów Polski. Serdecznie gratulujemy!

W zawodach wzięło udział 85 studentów z 16 uczelni. W klasyfikacji drużynowej nasi studenci wywalczyli I miejsce i tytuł Drużynowych Mistrzów Polski. Na ten sukces złożyło się 9 złotych, 8 srebrnych i 3 brązowe medale zdobyte indywidualnie oraz 3 miejsce w sztafecie 4x50m stylem dowolnym.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentowało 13 studentów z niepełnosprawnościami, startujących w różnych kategoriach. W drużynie większość zawodników to studenci pierwszego roku, co doskonale rokuje na kolejne starty.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie!