Jubileuszowa Konferencja Wydziału Zarządzania

19 października br. w Auli prof. Zbigniewa Messnera (CNTI) odbyła się Jubileuszowa Wydziałowa konferencja pt. "Nauki o zarządzaniu - dokonania, trendy, wyzwania". Konferencja była kontynuacją organizowanych konferencji z cyklu "Systemy i kierunki studiów na Wydziale Zarządzania".

Tegoroczna konferencja ze względu na Jubileusz Wydziału, utożsamiany z osiemdziesięcioleciem jego powstania, przyjęła formę naukową.

Celem konferencji było podsumowanie dotychczasowego dorobku dyscypliny nauki o zarządzaniu z uwzględnieniem rozwoju katowickiej szkoły zarządzania.

Konferencja była również okazją do refleksji nad dokonaniami oraz do dyskusji nad przyszłymi kierunkami badań.

Serdecznie dziękujemy pracownikom naukowo-dydaktycznym, doktorantom, a także praktykom zarządzania za tak liczny i aktywny udział w konferencji.

Więcej informacji na stronie konferencji: https://www.ue.katowice.pl/eventy/konferencja-noz/.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć