Nabór na wybrane kierunki studiów niestacjonarnych [rekrutacja 2018/2019]

Chcesz zacząć studia jeszcze w październiku? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość - trwa rekrutacja na wybrane kierunki studiów niestacjonarnych! Sprawdź listę dostępnych kierunków i zdecyduj, czy jeszcze w tym roku zostaniesz studentem UE Katowice.

Kierunki, na które prowadzimy dodatkową rekrutację:

Studia niestacjonarne I stopniaStudia niestacjonarne II stopnia
EkonomiaEkonomia
Finanse i rachunkowośćFinanse i rachunkowość
InformatykaInformatyka
LogistykaLogistyka
Przedsiębiorczość i finansePrzedsiębiorczość i finanse
ZarządzanieZarządzanie
Finanse i rachunkowość na Wydziale w Rybniku
Logistyka z tytułem inżyniera

Wystarczą trzy proste kroki, by jeszcze w październiku dołączyć do grona studentów UE Katowice:

1. Bezpłatna rejestracja w Internetowej Rekrutacji Kandydatów od 17 do 28 września.
  2. Złożenie dokumentów na studia do 29 września (sprawdź dni i godziny składania dokumentów).
  3. Skorzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji na studia niestacjonarne zapoznaj się z przewodnikiem dla kandydatów.

Sprawdź też nasz portal: "Studiuj, pracuj, zarabiaj", gdzie prezentujemy informacje o kierunkach, korzyściach ze studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz o dogodnych formach płatności przygotowanych dla naszych studentów.