UE Katowice partnerem Kina Letniego przy MCK

Filmowa uczta dla koneserów kina! Nasza Uczelnia, jako partner wydarzenia, zaprasza przed Międzynarodowe Centrum Kongresowe kandydatów na studia, studentów, absolwentów, a także wszystkich wielbicieli dużego ekranu pod chmurką na kultowe projekcje. Wstęp wolny.

plakat Kino Letnie Antyradia

W każdą niedzielę na Placu Sławika i Antalla 1, od strony Spodka, w ramach Kina Letniego Antyradia o godz. 20:30 na kinomanów czekać będą świetne filmy, leżaki i koce. Przed seansami będziecie mogli także zobaczyć filmik "UE Katowice górą!", a każdą kinową projekcję poprzedzi krótkie wprowadzenie do filmu przygotowane przez naszego eksperta – filmoznawcę, dr Karinę Cichą.

A żeby poczuć już ten klimat, zachęcamy do przeczytania artykułu "Kino nocy letniej" naszej ekspertki. Dowiecie się z niego m.in. czy kino to folwarczna rozrywka, czy też intelektualne wyzwanie.

Repertuar:

W przypadku niepogody, impreza zostaje przeniesiona do MCK.

Serdecznie zapraszamy!