Terminy i miejsce składania wniosków o stypendia w roku akademickim 2021/2022

1. Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych wraz z kompletem dokumentów należy złożyć od 1 września 2021 r. do 20 października 2021 r. Dochód uprawniający do ubiegania się o stypendium socjalne w roku akademickim 2021/22 wynosi 1000 zł netto miesięcznie na osobę w rodzinie studenta.

2. Wnioski o przyznanie stypendium Rektora wraz z kompletem dokumentów należy złożyć od 1 września 2021 r. do 20 października 2021 r. W przypadku studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach średnia ocen (w tym w załączniku nr 4a) zostanie uzupełniona przez dziekanat po złożeniu wniosku.

3. Wnioski o zapomogę wraz z kompletem dokumentów można składać od 1 września 2021 r. Wnioski można składać w trakcie trwania roku akademickiego w przypadku zaistnienia okoliczności uprawniających do otrzymania zapomogi.

W przypadku złożenia wniosku o stypendium socjalne po terminie wymienionym w ogłoszeniu, okres za który jest wypłacane stypendium ulegnie skróceniu i będzie liczony od miesiąca  następującego po miesiącu, w którym został złożony wniosek.

Wnioski o stypendium dla osób niepełnosprawnych (wraz z orzeczeniem o niepełnosprawności) w formie skanu należy składać mailowo na adres osoby obsługującej świadczenia dla studentów na danym kierunku studiów.

Wnioski o stypendium socjalne, stypendium Rektora oraz zapomogę wraz z kompletem dokumentów należy składać osobiście u osoby obsługującej świadczenia dla studentów na danym kierunku studiów PO UPRZEDNIM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU TERMINU ORAZ GODZINY ZŁOŻENIA WNIOSKU.

Dokumenty należy składać do pracowników zgodnie z poniższym wykazem.

Gabriela Lipińska

Budynek: A; pok. 313
40-226 Katowice

Obsługa świadczeń dla studentów studiów I i II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych kierunków:

• BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE/ BEZPIECZEŃSTWO W BIZNESIE
 • E-COMMERCE