Terminy i miejsce składania wniosków o stypendia w roku akademickim 2019/2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że dnia 4 listopada br. dział zajmujący się obsługą świadczeń dla studentów będzie nieczynny. Zapraszamy od 5 listopada.

1. Wnioski o przyznanie stypendium socjalnego oraz stypendium dla osób niepełnosprawnych wraz z kompletem dokumentów należy złożyć:

• od 16 września 2019r. do 5 października 2019r. – studenci wszystkich lat studiów

2. W przypadku złożenia wniosku o stypendium socjalne lub wniosku o stypendium dla osób niepełnosprawnych po terminie wymienionym w ogłoszeniu, okres za który jest wypłacane stypendium ulegnie skróceniu i będzie liczony od miesiąca następującego po miesiącu, w którym został złożony wniosek.
  3. Wnioski o zapomogę wraz z kompletem dokumentów należy złożyć od 16 września 2019r. Wnioski można składać w trakcie trwania roku akademickiego w przypadku zaistnienia okoliczności uprawniających do otrzymania zapomogi.
  4. Wnioski o przyznanie stypendium Rektora dla najlepszych studentów należy złożyć w terminie od 16 września 2019r. do 18 października 2019r.

Pok. 311 A - kierunki: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, Finanse i Rachunkowość, Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, Rachunkowość i Podatki

Pok. 312 A - kierunki: Analityka Gospodarcza, Finanse Menedżerskie, Gospodarka Turystyczna, Informatyka, Informatyka i Ekonometria, International Business, Zarządzanie

Pok. 313 A - kierunki: Bezpieczeństwo Wewnętrzne, E-commerce, Ekonomia, Gospodarka Przestrzenna, Gospodarka i Zarządzanie Publiczne, Logistyka, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Przedsiębiorczość i Finanse

w godzinach
    16.09 w godz. 9.00-13.00
    17.09 w godz. 11.00-15.00
    18.09 w godz. 11.00-15.00

5. Na wniosek Samorządu doktorantów uczestnicy studiów doktoranckich, którzy rozpoczęli studia przed rokiem akademickim 2019/2020 składają wnioski o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium dla osób niepełnosprawnych, stypendium Rektora w terminie od 01- 15 października 2019 roku w dziekanacie Szkoły Doktorskiej.