Przejdź do menu Przejdź do treści

Analityk IT / Analityk systemowy

Pubikacja od
19.02.2024
Publikacja do
01.06.2024
Firma / Employer
MiCOMP Systemy Komputerowe

MiCOMP Systemy Komputerowe to prężnie działająca firma o ugruntowanej pozycji na rynku- producent nowoczesnych, zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających pracę jednostek administracji publicznej i samorządowej. W związku z dynamicznym rozwojem związanym z realizacją projektów e-Usług publicznych poszukujemy pracownika na stanowisko Analityk IT/ Analityk systemowy.

Katowice
Link do strony z ofertą

micomp.pl/kariera

  • znajomość: UML, BPMN, XML, XSD, WebServices, SoapUI, Jira, Confluence
  • wiedza z obszaru relacyjnych baz danych oraz praktyczna znajomość SQL
  • znajomość sposobów komunikacji między systemami
  • umiejętność projektowania i dokumentowania procesów i przepływów danych
Zakres obowiązków / Job Description
  • prowadzenie analizy funkcjonalnej aplikacji i procesów realizowanych w jednostkach samorządu terytorialnego
  • proponowanie rozwiązań funkcjonalnych i integracyjnych spełniających wymagania biznesowe
  • przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej, powykonawczej oraz dokumentacji użytkownika wytwarzanego oprogramowania
  • prowadzenie testów funkcjonalnych, integracyjnych i systemowych
Oferujemy / Job Benefits
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie brutto / Salary
7500
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszej firmy, gotowe podjąć się nowych, ciekawych wyzwań, prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym na adres:

praca@micomp.pl

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3