Przejdź do menu Przejdź do treści

Asystent ds. szkoleń

Pubikacja od
23.04.2024
Publikacja do
31.05.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
Cedrob Foods S.A
Opis firmy / Employer Description

Wiemy, jak wytwarzać smaczne i zdrowe wędliny po polsku. W tym czujemy się najlepiej. Jak
nikt inny, znamy się na przetworach mięsnych. Stoją za nami pokolenia doświadczenia,
szacunek dla tradycji i nowoczesne technologie. W Grupie Kapitałowej dostarczamy żywność w
kraju i na rynki zagraniczne w Europie, Afryce, czy Azji. Naszą misją jest zapewnić zdrową
żywność obecnym i przyszłym pokoleniom.
Dynamicznie się rozwijamy i poszukujemy nowych członków naszego, prawdopodobnie
najlepszego zespołu pracowniczego w branży.
Dowiedz się więcej o nas na: www.silesia.eu

Miejsce pracy (miasto) / Location
Sosnowiec
Link do strony z ofertą

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Województwo / Region
śląskie
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants

• Dyspozycyjność do pracy w niepełnym wymiarze godzin (wg potrzeby i pracy Trenera
Wewnętrznego)
• Mile widziane prawo jazdy kat. B w razie konieczności przemieszczania się między
zakładami produkcyjnymi
• Mile widziany status ucznia lub studenta
• Książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia
• Znajomość MS Office w szczególności Word i Excel
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Umiejętność organizacji własnej pracy

Zakres obowiązków / Job Description

• Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych w porozumieniu z działem HR i
Trenerem Wewnętrznym w pięciu zakładach produkcyjnych
• Zapewnianie odpowiedniej komunikacji w firmie w sprawie organizowanych szkoleń:
harmonogram, lista uczestników, termin i miejsce szkoleń
• Pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych, ankiet ewaluacyjnych,
certyfikatów
• Wprowadzanie danych związanych ze szkoleniami do systemu kadrowego, rozliczanie
szkoleń

Oferujemy / Job Benefits

• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• Możliwość rozwoju zawodowego w wewnętrznym dziale HR w firmie produkcyjnej, która
jest liderem w przetwórstwie mięsnym w Polsce
• Elastyczne godziny pracy
• Smaczne posiłki i przekąski
• Inicjatywy organizowane dla pracowników: loterie, konkursy
• Parking dla pracowników
• Pakiet dla nowozatrudnionych
• Paczki okolicznościowe

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

Poprzez formularz - wymagane CV

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3