Przejdź do menu Przejdź do treści

Asystent księgowej

Pubikacja od
15.01.2024
Publikacja do
31.12.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
TAX-NET SA
Opis firmy / Employer Description

Biuro Rachunkowe TAX-NET S.A. to jedno z największych biur rachunkowych na Śląsku, firma notowana na GPW NewConnect, wielokrotnie nagradzana za swój profesjonalizm i kompetencje. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, biuro świadczy usługi księgowe, doradcze i finansowe na wysokim poziomie. W skład spółki TAX-NET S.A. wchodzą obecnie 3 oddziały na Górnym Śląsku (Katowice, Zabrze, Mikołów) oraz oddział w Warszawie. Przejmując wiodące biura rachunkowe na Śląsku, TAX-NET systematycznie rozbudowuje bazę Klientów. Nasz profesjonalizm i skuteczność doceniło już ponad 1300 Klientów z różnych branż.

Miejsce pracy (miasto) / Location
Katowice
Link do strony z ofertą
Województwo / Region
śląskie
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • znajomości pakietu Office
  • znajomość programu księgowego Symfonia ERP lub Comarch ERP Optima
  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
Zakres obowiązków / Job Description
  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju
  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów księgowych do programu księgowego
  • archiwizowanie dokumentów księgowych
  • obsługa sprzętu biurowego
  • sporządzanie zestawień w Excelu
Oferujemy / Job Benefits

pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju u boku doświadczonych specjalistów, pracę stacjonarną.

Wynagrodzenie brutto / Salary
płaca minimalna
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

CV na adres biuro@tax-net.pl

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3