Przejdź do menu Przejdź do treści

Expert Trainee - HR

Pubikacja od
08.03.2024
Publikacja do
01.07.2024
Firma / Employer
Orbico Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Grupy Orbico – największego dystrybutora działającego w 20 krajach Europy!

Jako Orbico Polska jesteśmy wiodącym dystrybutorem ponad 50 znanych światowych marek z
różnych kategorii: artykuły gospodarstwa domowego, środki higieny osobistej, żywność,
elektronika, zabawki, uroda i styl.

Zatrudniamy blisko 1 000 Pracowników w 5 oddziałach (FMCG, Beauty, Style, Salon
Professional, Supply). Z czego jesteśmy szczególnie dumni to fakt, że prawie 300 osób to
pracownicy z ponad 10 letnim stażem, a niespełna 100 osób jest członkiem naszego teamu już
od ponad 20 lat!

Orbico Polska to zespół doświadczonych i pełnych pasji ekspertów w dziedzinach sprzedaży,
logistyki, marketingu czy zarządzania markami. Chcesz do nas dołączyć? ????

Katowice/Warszawa
Link do strony z ofertą

www.orbicointernship.com/apply/

Work experience is not necessary, if there is:
- international companies
- local companies
- student work in: reception, HR, legal, graphic design etc.

Zakres obowiązków / Job Description

Are you a passionate, driven individual looking to gain valuable experience in a dynamic
organisation of Europe's leading distributor company?

Orbico Internship for the HR team seeks out those with legal, social studies or psychology
background to expand their knowledge and embrace new opportunities for success. We are
looking for people with communicative English, who have highly develop problem-sloving and
communications skills.
You will be a perfect fit for the Orbico HR or team if you have:
- Motivation to work in operations in a distribution industry
- Analytical thinking
- Problem-solving mindset
- Desire to go ahead. Everyday.

Oferujemy / Job Benefits

What we offer:
- paid internship
- employment contract for 1 year (after intership program you can stay in organisation as an
regular employee!)
- flexible working hours
- hybrid working model (after onboarding period)

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

1. The application form together with a video introduction
2. Speed date interview
3. Assessment center
4. Feedback for candidates

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3