Przejdź do menu Przejdź do treści

Junior Python Developer

Pubikacja od
04.03.2024
Publikacja do
31.05.2024
Firma / Employer
Szkoła Programowania Codeaccess

Szkoła Programowania Codeaccess to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które z pasją dąży do upowszechniania programowania wśród różnorodnej grupy odbiorców. Naszą misją jest nie tylko edukowanie, ale również inspirowanie do odkrywania tajemnic cyfrowego świata. Wierzymy, że nauka programowania może być fascynującą przygodą, a zarazem kluczem do otwarcia drzwi do dobrze płatnych i satysfakcjonujących ścieżek kariery.

Online
Województwo / Region
PRACA ZDALNA
  • znajomość języka programowania Python
  • zrozumienie podstawowych koncepcji programowania obiektowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • optymalizacja i rozwijanie istniejących aplikacji
Zakres obowiązków / Job Description
  • tworzenie, testowanie i utrzymywanie kodu zgodnie z wymaganiami projektu
  • współpraca z zespołem w procesie projektowania i implementacji nowych funkcjonalności
  • optymalizacja istniejącego kodu w celu poprawy wydajności i skalowalności aplikacji
  • rozwiązywanie problemów i udział w procesie debugowania
  • wdrażanie nowych technologii i rozwiązań w celu ciągłego rozwoju produktu
Oferujemy / Job Benefits
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
20h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Aby aplikować na stanowisko Junior Python Developer, prosimy o przesłanie CV oraz portfolio
na następujący adres email:

biuro@codeaccess.pl

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3