Przejdź do menu Przejdź do treści

Kierownik Działu Logistycznego

Pubikacja od
04.04.2024
Publikacja do
30.09.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
DD Logistik Vertriebs GmbH
Opis firmy / Employer Description

decathlon-karriere.de/home/

Miejsce pracy (miasto) / Location
Dortmund
Link do strony z ofertą

joinus.decathlon-karriere.de/de/annonce/2040265-teamleiter-logistik-mwx-44145-dortmund

Województwo / Region
Niemcy
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Jesteś świeżo upieczonym absolwentem studiów z zakresu administracji biznesowej lub zarządzania sportem lub osobą zmieniającą karierę z porównywalnymi kwalifikacjami.
  • Chęć kierowania i rozwijania własnego zespołu.
  • Potrafisz analizować, zarządzać czasem i rozwiązywać problemy.
  • Działasz niezależnie i lubisz pomagać.
  • Dobrze posługujesz się językiem niemieckim i angielskim.
Zakres obowiązków / Job Description

JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY ZA

  • Zarządzanie własnym obszarem w naszym centrum logistycznym (np. sporty górskie, zespołowe, fitness itp.).
  • Dbanie o rekrutację, szkolenie i rozwój własnego zespołu.
  • Przeprowadzasz regularne oceny pracowników, aby motywować i zachęcać członków swojego zespołu.
  • Zarządzasz poziomami zapasów i zapewniasz dostępność produktów.
  • Planujesz i wdrażasz projekty na własną odpowiedzialność, w oparciu o swoje osobiste zainteresowania i życzenia rozwojowe.
Oferujemy / Job Benefits

Bezpieczeństwo:

  • Chcielibyśmy współpracować z Tobą długoterminowo - dlatego otrzymasz umowę na czas nieokreślony.

Elastyczność:

  • Potrzebujesz większej elastyczności w zakresie godzin pracy w niektóre dni lub chciałbyś samodzielnie zorganizować jedną zmianę w tygodniu? Z nami to żaden problem!

Sukces jest nagradzany:

  • Oprócz wynagrodzenia podstawowego i udziału w zyskach oferujemy premię za wyniki w wysokości do 10% miesięcznie.

Korzyści finansowe:

  • Masz możliwość otrzymania składki na firmowy program emerytalny i omówienia swojego wynagrodzenia z przełożonym raz w roku.

Zniżki pracownicze:

  • 30% zniżki na wszystkie marki własne DECATHLON.
  • Koncentrujemy się na Twoim dobrym samopoczuciu psychicznym: otrzymujesz 30 dni urlopu, bezpłatne i anonimowe porady online dotyczące zdrowia psychicznego oraz możliwość wzięcia miesięcznej przerwy co dwa lata.

Twój rozwój jest dla nas ważny:

  • nasz silny wzrost oznacza, że stale pojawiają się nowe krajowe i międzynarodowe możliwości rozwoju. Podczas naszych regularnych spotkań rozwojowych to Ty decydujesz, jakie tematy są omawiane i wyznaczasz własne cele - pozwala Ci to pozostać w bliskim kontakcie z liderem i rozwijać swoje projekty. Możesz wziąć udział w licznych programach szkoleniowych, aby dalej rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osobiste.

Sport w codziennej pracy?

  • U nas to oczywiste! Tam, gdzie bije się wiele rekordów logistycznych, jest też dużo imprezowania - i robimy to na sportowych imprezach zespołowych. Ale sporty takie jak tenis stołowy lub piłkarzyki w przerwie na lunch są również częścią codziennego życia.

Zespół robi różnicę:

  • podobnie jak w sporcie, duch zespołowy jest naszym priorytetem.
  • Jesteśmy bardzo zróżnicowanym zespołem różnych narodowości, który jest ze sobą bardzo przyjazny i używa sportowego "ty", niezależnie od stanowiska.

Nowoczesny magazyn z innowacyjnymi technologiami:

  • Możesz spodziewać się nowoczesnego wyposażenia miejsca pracy i własnego laptopa.
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3