Przejdź do menu Przejdź do treści

Młodsza/y Księgowa/y

Pubikacja od
09.04.2024
Publikacja do
08.05.2024
Stanowisko / Job title
Firma / Employer
SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o.
Opis firmy / Employer Description

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej. Nowoczesny zakład, zlokalizowany blisko centrum Sosnowca zajmuje się produkcją przewodówm do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Miejsce pracy (miasto) / Location
Sosnowiec
Link do strony z ofertą
Województwo / Region
śląskie
Wymagania względem kandydata / Job Requiremants

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki studiów: rachunkowość, finanse itp.) lub ostatnie lata studiów,
• mile widziane doświadczenie w dziale księgowości lub biurze rachunkowym, ale nie jest to warunek konieczny,
• znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów
sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego,

• znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
• samodyscyplina i umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków / Job Description

• rejestracja i nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
• księgowanie faktur i sprawdzanie poprawności własnego księgowania,
• księgowanie wyciągów bankowych,
• przygotowywanie krótkich raportów na potrzeby wewnętrzne,
• pomoc przy rozliczaniu środków trwałych,
• pomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.

Oferujemy / Job Benefits

• wynagrodzenie od 4500-5000 zł brutto miesięcznie,
• wczasy pod gruszą i benefity finansowe na święta,
• prywatną opiekę medyczną dofinansowaną przez pracodawcę,
• możliwość wykupienia pakietu sportowego i ubezpieczenie grupowego na życie w atrakcyjnych cenach,
• rozwój osobisty poprzez praktyczne szkolenia oraz możliwość awansu w strukturach firmy,
• możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród
współpracowników,
• dogodną lokalizację pracy (dzielnica Sielec, obok centrum miasta)

Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę
Sposób aplikacji (w tym informacja o wymaganych dokumentach aplikacyjnych) / Apply Information

rekrutacja.sosnowiec@hp.sumiriko.com

Liczba wakatów
1
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3