Przejdź do menu Przejdź do treści

Młodszy konsultant enova365 Kadry i Płace

Pubikacja od
19.02.2024
Publikacja do
15.12.2024
Firma / Employer
Datio

Firma Datio Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i wdrażaniem nowoczesnego systemu ERP enova365. Działamy na rynku już od 13 lat jako liczący się autoryzowany partner enova365 w Polsce. Tworzymy zgrany zespół! Jeśli chcesz do niego dołączyć, zapraszamy do aplikacji na oferowane stanowisko.

Katowice
  • Znajomość zagadnień z obszaru: Kadry i Płace (HR),
  • Znajomość zagadnień związanych z procesami biznesowymi będzie dodatkowym atutem.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Udział w projektach wdrożeniowych,
  • Konfiguracja programu oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb Klienta,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Bieżące wsparcie Klienta.
Oferujemy / Job Benefits
  • Umowę o pracę, zlecenie, wedle preferencji,
  • Wolisz staż/praktyki? Napisz do nas!!
  • Dostosowanie do grafiku zajęć! Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet szkoleń, Możliwość udziału w konferencjach,
  • Miłą atmosferę w młodym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, możliwość skorzystania z samochodu służbowego),
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach wdrożeniowych,
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów,
  • Możliwość pracy hybrydowej.
  • Pracę stacjonarną/hybrydową.
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Prześlij swoje CV na adres rekrutacja@datio.pl

Liczba wakatów
2
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3