Przejdź do menu Przejdź do treści

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Pubikacja od
25.03.2024
Publikacja do
31.07.2024
Firma / Employer
Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C.

Tychy

• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: dziennikarstwo,
marketing, komunikacja społeczna);
• Minimum podstawowa znajomość tematyki dotyczącej szeroko pojętej innowacji;
• Kreatywność i pewność siebie;
• Elokwencja w wypowiedzi i umiejętność efektywnego słuchania;
• Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
• Umiejętność nawiązywania relacji;
• Chęć nauki i rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Zakres obowiązków / Job Description

• Analiza rynku pod kątem innowacyjnych firm i podmiotów;
• Wykonywanie połączeń telefonicznych w celu pozyskania nowych partnerów biznesowych
(weryfikacja z elementami rozmowy dziennikarskiej);
• Rozpoznawanie potrzeb potencjalnych partnerów i dostosowywanie produktów/usług do ich
oczekiwań i/lub możliwości w obszarze promocji, i popularyzacji;
• Rejestrowanie informacji w systemie CRM;
• Praca z bazą danych;
• Osiąganie celów sprzedażowych;
• Raportowanie do przełożonego.

Oferujemy / Job Benefits

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnej prowizji sprzedażowej;
• Możliwość współpracy z ciekawymi oraz wybitnymi ludźmi ze świata nauki i biznesu;
• Szkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
• Pracę w przyjaznej atmosferze i we wspierającym zespole;

• Bezpłatny parking dla pracowników firmy;
• Pracę w komfortowym biurze o wysokich standardach;
• Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 7:00 a 9:00);
• Kartę Medicover Sport (dopłata pracodawcy 50%)
• Dodatkowe benefity i nagrody za osiągnięcie celów.

Wynagrodzenie brutto / Salary
4500 - 6000
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
40h tygodniowo
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa o pracę

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail: renata.stol@ircentrum.pl

Liczba wakatów
3
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3