Przejdź do menu Przejdź do treści

Planer Finansowy

Pubikacja od
09.04.2024
Publikacja do
08.01.2025
Firma / Employer
Investment Partners

Katowice

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • maksymalnego zaangażowania
  • samodzielności
  • chęci zdobycia nowych kwalifikacji
  • gotowości do prowadzenia i rozwijania własnego biznesu
  • etycznego podejścia do klienta
  • wysokiej komunikatywności
Zakres obowiązków / Job Description

Na czym będą polegać Twoje obowiązki:

  • spotkania z klientami
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • przygotowywanie rozwiązań finansowych
  • analiza umów i aktualnej sytuacji klientów
  • zawieranie umów z klientami
Oferujemy / Job Benefits

Interesujesz się tematyką finansów a jednocześnie szukasz pracy która pozwoli Ci się rozwijać we własnym tempie? Nie satysfakcjonuje Cię praca na etacie i oczekujesz od życia czegoś więcej? Chcesz w szybkim czasie się przebranżowić ale brak Ci pomysłu na siebie? Marzysz o prowadzeniu własnego biznesu ale potrzebujesz motywacji do zrobienia pierwszego kroku?
Jeżeli ten opis jest o Tobie, mamy dla Ciebie propozycje:

Co oferujemy?

  • profesjonalny pakiet szkoleń przygotowujących do pracy planera finansowego (nie tylko pod kątem wiedzy finansowej, ale także lub przede wszystkim umiejętności handlowych, marketingowych, psychologicznych itp.)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, równoważne z Twoim zaangażowaniem i poświęconym czasem
  • wsparcie mentorskie
  • pracę w zespole ludzi z pasją
  • pracę na własnych warunkach - to Ty decydujesz kiedy pracujesz, a także jak szybko przechodzisz przez kolejne szczeble kariery
  • po etapie szkoleń, w 90% prace zdalną, z możliwością pracy w biurze w Katowicach
  • pracę na własnej działalności lub umowie zlecenie
Wynagrodzenie brutto / Salary
Oczekiwania dyspozycyjność / Job type
Inny
Forma pracy
Rodzaj umowy / Contract Type
Umowa zlecenie

Jeżeli taka forma współpracy Ci odpowiada, wyślij nam swoje zgłoszenie już teraz!

aleksander.zobek@inpartners.pl

telefon: 511 811 092

Liczba wakatów
3
Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3